Depo Kiralama

Depo kiralama için Günlük hayatta insanlar gerek evlerini gerekse iş yerlerini belirli nedenlerden dolayı bir süre sonra taşıyabiliyorlar. Ancak taşınma sırasında eşyaların toparlanması, paketlenmesi ya da ambalajlanması için profesyonel yardıma ihtiyaç duyabiliyorlar.Nakliye öncesi yapılan bütün bu işlemler için bulunduğu yerde ya da oraya yakın bir konumda ki eşya paketleme firmaları ile çalışabiliyorlar.İstanbul genelinde 30 dan fazla eşya deposu olan Rumeli Nakliyat firmamız kiralık depoları ile sizlere ayrıca depo kiralama hizmeti de sunmaktadır.
Eşyalarınızı belirli nedenlerden dolayı bir süreliğine saklamak için Rumeli Nakliyat firmamız ile 7/24 iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilir ve gerekli profesyonel desteği uzman ekiplerimizden talep edebilirsiniz.
İster bir süreliğine yurt dışına çıkın isterseniz şehir dışına çıkın ama fazladan ev kirası ve konut için diğer faturaları ödemeyi engelleyin.Eşyalarınızı depolarımız da kendi eşyalarımız gibi saklayarak istediğiniz zaman dilimi içinde belirttiğiniz adrese kısa süre içinde bizler taşıyalım.
Eşya depolarımız kiralık depolar olarak bilinir ve kişiler ya da firmalar bu depolarımızı bir süreliğine kiralama ihtiyacı duyarlar.Depolarımız Avrupa standartlarında depolar olup yangına rutubete ve diğer doğal afetlere karşı sigortalı olarak muhafaza edilirler.

Depo Kiralama maliyetleri İstanbul ve ilçelerine göre depolama alanları ve eşyaların çeşitli özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca depolama süresi ve çeşitli hizmet özellikleri de bu maliyetleri değiştirmektedir. Büyük semtlerde daha fazla depolama talepleri olduğu için bu maliyetlerde bazı farkları görebilirler. Tüm bu farklar bir depolama ya da kiralamanın fiyatını belirleyen etkenler arasındadır.

Kiralık depoların havalandırılmaları ve sıcaklıklarının kontrol altında tutulması antika eşyalarınızı, resimlerinizi, filmlerinizi ve diğer dış koşullardan çabuk etkilenen eşyalarınızı çevresel koşullardan korumak için önemlidir.

Depo Kiralama işlemleri için İstanbul genelinde bulunan 30 dan fazla depo sayımız ile İstanbul ve çevre il ve ilçelerinde depolama ve diğer yan hizmetleri 18 yıldan fazla bir süredir yapmaktayız. Eşya depolama firmaları içinde en güvenilir firmalar içinde yer alan nakliye firmamız yine kendi bünyesi içinde yıllardır çalışan uzman ekipler tarafından işletilmektedir.
Sizler bir telefon ettikten sonra bütün nakliye sırasında almanız gereken hizmetler doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından yönlendirileceksiniz.
Eşyalarınızın uzun sure zarar görmeden korunması için depo kiralamak günümüzde temel bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Ancak kiralık depo fiyatları İstanbul ve ilçelerinde oldukça pahalı bir iş alanıdır. Taksitli ve kredi kartı ile hizmetimizi satın alabilirsiniz.
Nakil ve tayin olaylarında insanlar çok kısa süre içinde evlerini taşımak ya taşıyana kadar depolamak isteyebiliyorlar.Bu konuda hizmet vermek için İstanbul genelinde onlarca firma hazır beklemektedir. Ancak Rumeli depolama ile Eşyalarınızı en ekonomik fiyatlarda en uzun süreli olarak sigortalı bir şekilde depolama imkanı yakalayabilirsiniz.
Zorunlu olmayan eşya depolama sigortası da yaptırarak daha rahat edebilir ya da sigorta yaptırmadan ekonomik fiyatlarda depolama hizmeti satın alabilirsiniz.
Şehir içi depolama alanları olarak bilinen kiralık depolarımız 7/24 hizmete açıktır.
Bizleri aradıktan sonra en geç bir kaç saat içinde uzman ekiplerimiz tarafından bütün işinizin expertiz raporu verilerek fiyatlandırma ve süre işlemleri hakkında bilgilendirileceksiniz. Bizleri arayın rahat edin…