Eşya Depolama

Eşya depolama ve saklama hizmetleri, günümüzde modern bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaçları karşılamak adına firmamız ile son derece modern depolar inşa ederek sizlere bu sektörde hizmet vermek istiyoruz. İster korumak istediğiniz , isterseniz saklamak istediğiniz malzemeleriniz olsun bizim için hiç fark etmez. Eşya depolama ve saklama sektöründe en iyi firma olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz.
Depolama avantajları ve depolama sigortası , 18 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak için özel tasarlanmış depolarımızda kişisel eşyalarınız ya da saklamak istediğiniz evraklarınız en kaliteli malzemeler ile korunmaktadır.
Sizler iletişim numaralarımız dan bizlere ulaştıktan sonra uzman elemanlarımız eşyalarınız bulunduğu yere gelerek ücretsiz ekspertiz yapıp ve onların nasıl depolanacağı hakkında sizleri bilgilendirecekler. Eğer bizlerle çalışmak isterseniz malzemelerin türlerine veya değerlerine göre değerlendirilip paketlenecekler ve özel taşıma sistemlerimiz ile depolarımıza ulaştırılacaklar ve son sistem modern olan depolarımız da depolanacaktır. Bizlerle çalıştıktan sonra huzurlu bir şekilde onların taşınacağı zamana kadar bekleyebilirsiniz.
Bizim fiyatlarımızı, ekspertiz amacı ile gelen uzman ekibimiz tarafından eşyaların çokluğuna, ambalaj malzemesine göre belirlenecek ve en uygun fiyatla sizleri bilgilendirecektir.
Depolanacak malzemeler sigortalandığı gibi paketleme işlemi de isteğe göre belirlenecektir. İstanbul’un en iyi firması olarak ev depolama yaptığımız gibi diğer nakliye ve depolama hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
İster tadilat dolayısıyla bir süreliğine,ister atmaya kıyamadığınız değerli malzemeleriniz olsun, bizde hepsi için ayrılmış çeşitli depolar mevcut. Her türlü malzemenizi hatta arabanızın kışlık lastiklerini dahi ekonomik fiyatlarda depolayabiliriz.
Ofisinizin ya da iş yerinizin depolanması gereken malzemeleri olabilir.Eğer bu malzemeler için uygun bir depo arıyorsanız bizleri aramanız yeterli olacak.
Eğer değerli eşyalarınızın sigortalı olarak saklanmasını istiyorsanız onlar sigortalanacak ve herhangi bir olumsuzlukta sigorta firması tarafından değeri sizlere geri ödenecektir.
Sizler için kişiye özel depolar sayesinde kapalı ve sigortalı konteynerler içinde nem ve rutubete karşı özel olarak geliştirilmiş depolarımızda saklıyoruz.
Eşya depolama alanında İstanbul'un önemli firmalarından biri olan Rumelide Depolama ile saklamak istediğiniz fakat atmaya bir türlü kıyamadığınız değerli eşyalarınız, spor malzemeleriniz, evraklarınız, kitaplarınız ya da CD'leriniz modern depolarımızda istediğiniz süre boyunca saklanacaktır. 18 yıllık tecrübemizle İstanbul un bütün semtlerinde eşya saklama firması olarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Ev eşyalarınız, beyaz eşyalarınız, ofis eşyalarınız ve fazla eşyalarınızı kolaylıkla depolamak için Rumeli Depolama ile hemen tanışın. İster bireysel eşyalarınız isterse kurumsal eşyalarınız olsun, evraklar vs... her türlü eşyalarınız Avrupa standartlarında ki depolarımızda güvenle depolanacaktır. Türkiye’de büyük bir yatırım sonucu kurduğumuz Avrupa standartlarında temiz ve kaliteli depolarımız ile ev ve iş yerlerinizde fazla kalan eşyalarınızı sizler için saklıyoruz. Hizmetimizin kalitesi sonucu bu sektörde bireysel müşterilerimizin yanı sıra kurumsal müşterilerimizin de yüzdesi artmaktadır.
Barkodlama sistemimiz ile onların karışması önlenebileceği gibi kişiye veya firmaya özel depolarımız ile de sizlere hizmet veriyoruz.İsterseniz eşyalarınızı kapınızın önüne gelip nakliye ederek de depolayabiliriz.
İstanbul semtinde kentsel dönüşümün olduğu alanlarda Bağdat Caddesi, Kadıköy, Nişantaşı ve Etiler gibi çok yoğun ilginin olduğu alanlarda bu hizmeti sizlere vermek için bekliyoruz. Bağdat caddesi, Kadıköy, Nişantaşı, Etiler ve çevresinde bulunan ev eşyalarınızın veya ofis malzemelerinizin depolamalanması için firmamızı arayarak hizmet satın alabilirsiniz. Bizleri aradıktan sonra uzman ekibimizin expertiz raporuna binaen hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı karşılaştırabilirsiniz.

Güvenli ve Kaliteli Eşya Depolama Çözümleri

Evlerinizde ya da ofislerinizde kalabalık yapan eşyalarınızı firmamız depolarında tutarak karmaşıklığı, kalabalığı ortadan kaldırabilirsiniz. Yaşam alanlarınız daha kullanışlı, daha ferah bir hale getirebilirsiniz. Ev değiştirmeleri sonucu çoğu zaman fazla eşyalar ortaya çıkar. Yeni eve sığmayan mobilyalar, dolaplar olur. Yaz kış geçişlerinde mevsimlik eşyaların kaldırılması gerekir. Yaşam alanlarının mevsime uygun eşyalarla düzenlemesi icap eder. Çocuklarınızdan birisi üniversiteye veya yurt dışına gider. Eşyalarının kaldırılması gerekir. Bütün bu durumlar evlerinizin daha ferah, daha kullanışlı olması için şarttır. Fakat sorun eşyaların nereye kaldırılacağıdır. İşte firmamız eşya depolama hizmetiyle tam olarak bunu yapıyor. Atmaya kıyamadığınız, fakat kaldırılması gereken eşyalarınızı güvenli depolarda tutarak hem onların elinizin altında olmasını hem de kalabalık yapmamasını sağlıyor.

Ofis Eşyalarınıza Özel Eşya Depolama Hizmeti

Ofisleriniz veya iş yerleriniz için alan her şeydir. Çalışma alanınızın genişliği veriminizi arttırır. Yeni ürünlerinize yer açar. İş yerinizde parayla satmadığınız ama promosyon olarak dağıtacağınız eşyaların alan işgal etmeden muhafaza edilmesi gerekir. Firmamız bütün bu kolaylıkları sağlayarak eşya depolama hizmeti veriyor. Evraklarınızın arşivlenmesi, promosyon ürünlerinizin muhafaza edilmesi, yalnızca ara sıra kullandığınız cihazlarınızın depolanması, bakım için gerekli olan yedek parçaların muhafaza edilmesi, hobi ve sanat ürünlerinizin güvenli bir yerde muhafaza edilmesi ihtiyaçlarını firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Sigortalı depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama fiyatlarımızda piyasa koşullarında taban fiyat uyguluyoruz. Dolayısıyla firmamızdan alacağınız hizmette en ekonomik depo fiyatıyla karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Fiyatlandırmalarımız depolama alanı ve süreye göre değişmektedir. Aylık, altı aylık, yıllık gibi çeşitli periyotlarda yapılan kiralama işlemlerinde süre uzadıkça ücretlendirmelerimiz biraz daha düşmekte, uzun vadeli işlemlerde müşterilerimiz daha karlı çıkmaktadır. Firmamız eşya depolama uygulamalarını 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 depolama alanı gibi farklı boyutlarda sağlıyor. Eşyalarınızın durumu ve sizin tercihinize göre depo alanı tahsil ediyoruz. Depo alanlarımız genişledikçe de fiyatlandırmalarımızın farkı artıyor. Eşyalarınızın adeti ve kapladığı alana göre fiyatlandırma yaparak en doğru maliyetlerde depo kiralama hizmeti almanızı sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeksizin her zaman en uygun fiyatlarda hizmetlerimizi sunuyoruz.

İstanbul ve 30 dan fazla ilçesinde en son teknolojilere sahip eşya depolarımızda güvenlik en üst düzeyde uygulanmaktadır. Sadece sizde bulunacak anahtarlar ile eşyalarınızın güvende olduğuna emin olabilirsiniz. Eşyalarınızın nasıl depolanacağını merak etmeyin. İstanbul un en kaliteli depolama şirketlerinden olan Rumeli Depolama, Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet vermeye devam ediyor. Depolarımızın her biri kendine ait alarma sahiptir. Bu şekilde hırsızlıklara ve yangınlara karşı her zaman güvenliğimizi üst düzeyde tutmaktayız. Depolarımız sadece güvenli vet temiz değiller aynı zamanda ısı/sıcaklık kontrolü yaparak eşyalarınızı nem ve rutubetlere karşı koruyacak teknolojiye sahiptir. Depolamada yenilik arayanlar için Rumeli Depolama en ekonomik fiyatlarda en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Eşya deposu aramak için günlerce kaliteli depolama şirketleri aramanıza gerek kalmdan Rumeli Depolamayı arayarak bizlerle hemen tanışabilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz,İstanbul genelinde(Avrupa yakası ve Anadolu yakası) 30 dan fazla eşya depomuz ile İstanbul'un en kaliteli depolama firmalarından biriyiz. Özellikle kentsel dönüşümlerin artması ile yeni evinize taşınana kadar eşyalarınızı uygun depolarda muhafaza ederek yeni taşınacağınız zamana kadar depolarımızda saklayabilirsiniz.

Ülkemizde yaz mevsiminde düğün sezonlarından önce genellikle düğün ve çeyiz eşyaları şehirler arası taşınmaktadır. Rumeli nakliyat olarak yeni evlenen çiftlerin yuvalarına yardımcı olmak için düğün ve çeyiz nakliyatlarında firma olarak indirimli olarak nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ayrıca öğrenci eşyaları da şehirler arası nakliyat hizmetlerinde yer kaplayan ayrı bir hizmet kolu olduğundan dolayı Rumeli Nakliyat ve depolama olarak öğrencilerde ekonomik fiyatlarda hizmet vermekteyiz.

Günümüzde birçok nedenden dolayı eşya depolama hizmeti sektörüne talep oldukça artmaktadır. Örneğin evde bir misafir için yer açmak ya da yeni doğan bir bebeğe oda ayarlamak için sahip olunan eşyaların geçici olarak bir yerde depolanması gerekebilir. Ya da evlerde ve iş yerlerinde büyük bir temizlik ardından geniş bir alan açmak için çıkaracağınız bir eşyayı saklamanız gerekebilir. Tam bu esnada insanların ya da firmaların bu atmaya kıyamadığı eşyalar için bir çözüm niteliğinde eşya depolama firmaları vardır. Bu firmaların en iyi yanı anında ulaşılabilir olmaları ve tüm depolama sürecini sizin adınıza yönetmeleridir. Tüm depolama süreci boyunca 7/24 eşyalarınıza ulaşabilir ve durumları hakkında sürekli bilgiler alabilirsiniz. Eşyalarınızın boyutlarına göre çeşitli depolama alanlarında bir tanesini seçerek daha tasarruflu olarak ekonomik fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Eşya depolama için seçeceğiniz firmaların güvenliği oldukça önem arzetmektedir. Bir firmanın ilk izlenimleri bu firmayı seçmenize önemli derecede etki etmektedir. İyi eğitimli personeli yanı sıra depolarının temizliği ve güvenliği eşyalarınızın zarar görmesini etkileyecektir. Ayrıca depolama ve nakliye sürecinde işlerin yolunda gitmesi sizleri gülümsetecektir. Depolama sırasında depoların havalandırılmasından tutun güvenlik kameraları ve eşya depolama sigortalarına kadar herşeyi güzel seçmek için bizleri tercih edin rahat edin.

Yıllardır kullandığınız eşyalarınızı artık kullanmayacaksanız ya da bir süreliğine saklamak isterseniz eşya depolama tam size göre bir hizmet alanıdır. Eşya depolamak için İstanbul ve ilçelerinde depo aramak yerine bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak tüm iş sürecini bizlere bırakabilirsiniz. İstanbul genelinde 30 dan fazla depomuz ile Avrupa standartlarında hizmet veriyoruz.

Şirketimizin ve müşterilerimizin eşyalarının güvenliği bizim önceliğimizdir. Ev eşyaları ve kişisel malzemelerin yanında kurumsal depolama hizmetlerimizde mevcuttur. Rumeli Depolama İstanbul'un en sevilen depolama şirketlerinden birisi olması yanında İstanbul geneli depolama ağı ile en iyi depolama ve nakliye firmaları arasındadır.

Müşterilerimizin eşyalarının daima korunması için güvenlik kameraları yanında yangın ihtimallerine karşı alarmlarımız ve elektrik kesintilerine karşı ise jeneratörlerimiz mevcuttur. Depo içinde ısı ve nem ölçer termometreler ile depo sıcaklık kontrolü sağlanmaktadır. Ayrıca önemli otoban ve yollara yakın mesafede ki depolarımız ile ulaşım kolaylığını sağlıyoruz.

Özellikle farklı şehirlerde ya da farklı ülkelerde öğrenim görmek isteyen(phd ya da master) ya da uzun süre yurt dışında kalacak olan öğrenciler ya da akademisyenler de evlerinden uzak kaldıkları süre boyunca akılları evlerinde ve eşyalarında kalmayacak. Eşyaları için boş yere uzun süre elektrik, doğalgaz ve su parası ödemeyecek, kira vermeyecekler ve en önemlisi içleri rahat olacak. Rumeli Depolama ile eşyalarınızı biz güvenli ellere teslim edebilirsiniz.

İstanbul genelinde kentsel dönüşüm için evlerinden çıkarılan ev sahipleri için eşyalarını nakliye ve depolama işlemleri oldukça zor bir süreçtir. Ev sahiplerinin yeni evleri yapılana kadar ev eşyalarını depolayabilecek ve zamanı geldiğinde alabilecekleri depolama alanlarımız mevcuttur. Ekonomik fiyatlarda depolama hizmeti alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Nakliye ve depolama işlemlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde organize olarak eşyalarınız herhangibir hasar almadan tamamlıyoruz. Ayrıca nakliye ve depolama işlemlerinde tüm ayrıntılar kapsamlı olarak sizlere bildirilerek taşıma ve nakliye süreci hakkında sürekli bilgilendirilmektesiniz. Uygun fiyat tekliflerimiz ile siz değerli müşterilerimizin ödemelerini daha rahat yapması için nakliye işlemlerinde kredi kartına taksit imkanı vermekteyiz.

*Depolama fiyatları bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Depolama Çeşitleri AYLIK DEPOLAMA FİYATLARI
 MİNİ DEPOLAMA 1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 200 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA 2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 300 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA 3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 400 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (4+1) 500 TL + KDV (AYLIK)