Çağrı Merkezi: 0(216) 371 69 70 Çağrı Merkezi: 0(216) 371 69 70

Eşya Depolama Fİyatları

Anasayfa Eşya Depolama Fİyatları

Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul ve ilçelerinde en ekonomik fiyatlarda deplama çözümleri sunan Rumeli Depola firmamız 18 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile Avrupa standartlarında bir depolama hizmeti sunmaktadır. Aşağıda ki fiyatlarımız tahmini olarak yazılmıştır. Daha net bilgi elde etmek, profesyonel eşya depolama ve nakliye hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.
Nakliye ve Taşıma hizmetlerinde kredi kartına taksit imkanı...

Mini Depo

TL

200
/Aylık
  • 1+1

Midi Depo

TL

300
/Aylık
  • 2+1

Maxi Depo

TL

400
/Aylık
  • 3+1

Mega Depo

TL

500
/Aylık
  • 4+1

*Depolama fiyatları bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.
Depolama Çeşitleri AYLIK DEPOLAMA FİYATLARI
 MİNİ DEPOLAMA 1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 200 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA 2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 300 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA 3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 400 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (4+1) 500 TL + KDV (AYLIK)

Eşya depolama fiyatları eşyanızın kaplayacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Parça ya da kombine ev ve iş yeri malzemeleriniz uygun fiyatlarla depolanmaktadır.Ancak bilinmelidir ki eşyanın durumu, kaplayacağı alan gibi bazı ölçekler bu fiyatı değiştire bilir. Bunun net yolu Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmanızdır. Ekspertiz elemanımızın tarafınıza sunacağı fiyatlar nettir.Ayrıca Kredi kartına taksit ve ekonomik ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ev depolama fiyatları mevsimsel özelliklere göre değişiklik göstermez.Eğer eşyalarınız özel kriterlere sahip ise ve depolama da kişiye özel depolardan faydalanmak isterseniz ancak bu şekilde fiyatlandırma değişecektir.Kiralık depolarımız nem ve rutubetten koruyucu özelliklere sahiptir.Ayrıca güvenli depolama istiyorsanız 7/24 güvenlik kameralarımız ile sigortalı depolama hizmeti vermekteyiz.Eşyalarınız depolanmadan önce paketleme hizmeti de almak isterseniz alanında tecrübeli ve dinamik kadromuzla bu hizmeti de sizler için sağlayabiliriz.
İster eğitim için yurt dışına çıkın isterseniz görevlendirme gereği ülke içinde başka bir bölgeye kısa süreliğine gidin.Eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.İstanbul genelinde en iyi eşya depolama firmalarından biriyiz.İstanbul ve ilçelerinde 30 dan fazla depo ile eşyalarınız emin ellerde olacak.
Sizler yurt dışında iken istediğiniz an bizlerden eşyalarınızın durumları hakkında bilgi alabilirsiniz.Size özel depolarımız ve ekonomik fiyatlarımız ile en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.
Polis, asker ya da öğretmenlerimizin kısa süreli Doğu görevleri zamanında da bizlere eşyalarını emanet edebilirler.Polis, asker ve öğretmenlerimiz için en uygun fiyatlar da ve mevsimlik indirimlerde sürekli olarak en iyi fiyatı sunmaktayız.
Eşya depolamak ve depolanan eşyaların zarar görmeden saklanmasını sağlamak oldukça zahmet verici bir iştir.
Bu zahmetli iş için oldukça uzman bir ekibin olması gerekmektedir.Eşyaların konumlarının ayarlanması, nemin hesaplanması,yangın anında eşyaların hızlı bir şekilde dışarı çıkarılması gibi önemli olabilecek işlerin aksatılmadan yerine getirilmesi gerekmektedir.
Ayrıca eşyaların saklanması anında depoların uzak bir yere götürülmesini engellemek için İstanbul’un her ilçesinde sizlere hizmet vermekteyiz.
Eğer İstanbul’a taşındınız ve henüz ev bulamadıysanız eşyalarınızın bir süreliğine depolarımız da saklanması için bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.
Siz yeni bir ev bulana kadar eşyalarınız güvenli depolarımızda kısa vadede konumlanmış olacaklar ve sizler evinizi tuttuğunuz anda da nakliye elemanlarımız tarafından da evinize kadar nakliyesi yapılacaktır.
Depolarımızda güvenlik için en uygun çözümler ve teknolojiler aktif olarak çalışmaktadır.İsterseniz eşyalarınız için depolama sigortası da yaptırarak daha huzur dolu bir zaman geçirebilirsiniz.
Yurt dışı eğitimlerinde Scala (programlama dili) eğitimi almaya giden Scala (programlama dili) dersleri alarak dönecek olan bütün akademisyenlere %50 indirim yanında nakliye de ücretsiz verilecektir.Lisp programlama dilleri eğitimi alacak olan vatandaşlarımıza ise %30 indirim uygulanacaktır.
İstanbul Eşya depolama sektöründe yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile en iyi elemanlar ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.Depolama alanında ticari firmalar ya da kişisel müşterilerimiz ile büyümeye devam ediyoruz.Sizleri de yanımız da görmekten mutluluk duyarız.
Ev Eşyası Depolama alanında en kaliteli firmalardan biri ile çalışmak isterseniz:
Bütün detaylar için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

RUMELİ Depolama ve Nakliye Hizmetleri

Profesyonel eşya depolama ve nakliye hizmeti almak için
7/24 arayabilirsiniz.
Nakliye ve Taşıma hizmetlerinde kredi kartına taksit imkanı...

0850 304 61 65 veya   0(216) 399 94 94