Acarkent Eşya Depolama

İstanbul'un en gözde yerlerinden biri olan Acarkent ve çevresinde Rumeli Depolama olarak eşya depolama hizmeti vermeye başladık. İster evinizde atmaya kıyamadığınız eski isterse iş yerinizde ki fazla yer kaplayan eşyalarınız olsun bütün hepsi için çözüm firmamızın 30 dan fazla depolama alanlarında yatıyor. Eşya depolarımız ve konteyner depolarımız ile 7/24 siz değerli müşterilerimize depolama hizmeti sunuyoruz.

Yokluğunuzda Eşyanız Bize Emanet!

Evinizde tadilat yaptırmayı düşünüyorsunuz ancak bu sırada eşyalarınızın zarar görmesinden endişe ediyorsunuz. Acilen evinizi boşaltmanız isteniyor ancak aradığınız kriterlerde yeni bir ev bulamadınız. Yurt dışında bir görev üstlendiniz ve bir süre sonra döneceğiniz için eşyalarınızı elden çıkarmayı düşünmüyorsunuz ancak bu sırada da her ay yüksek bir ev kirası ödemek sizin için maliyetli olacağından evinizi boşaltmak istiyorsunuz. Ev değişikliği yaptınız ve eşyalarınızı yeni evinize sığdırmakta zorlanıyorsunuz ancak eşyalarınızdan vazgeçmeye de kıyamıyorsunuz. Tüm bu durumlarda ya da eşyalarınızı yaşam alanınızda yanınızda tutamayacağınız başka hallerde emanet edebileceğiniz bir yer arıyorsanız Acarkent eşya depolama hizmeti veren firmamızla iletişim kurmanız yeterli. Korunaklı depolarımızda güvenilir ve hijyenik bir ortamda eşyalarınızı siz onları yeniden kullanmak isteyinceye kadar muhafaza ediyoruz. Depolamanın Avantajlı Yönleri Temizlik, düzen ve güvenlik gibi temel ilkeler doğrultusunda Acarkent eşya depolama hizmeti vermiş olduğumuz firmamızın uygulamalarından size en uygun olanı tercih ederek pek çok avantaja sahip olabilirsiniz.
  • • Eşyalarınızın siz yanlarında değilken de güvende olduğundan emin olursunuz. Özellikle uzun süreli görevlendirme gibi yokluğunuzun kötü niyetliler için fırsat yaratacağı hallerde eşyalarınız depolarımızda koruma altında olur.
  • • Yokluğunuzda meydana gelebilecek ve müdahale etme olanağınızın olmayacağı yangın, sel gibi beklenmedik olaylara karşı eşyalarınız güvende olur.
  • • Kiracı iseniz ve uzun süre evi kullanmayacaksanız eşyalarınızı depoda tutarak maliyet avantajı sağlarsınız.

Depolamada Doğru Seçim

Eşyalarını depoda tutmayı planlayanlar için en temel gerekçe kuşkusuz eşyalarının görebileceği zararları engellemek. Bu durumda depolama hizmeti alınacak firmanın seçimi büyük önem taşıyor. Acarkent eşya depolama hizmeti alacağınız firmamızda sürecin her aşamasında sizlerin ihtiyaçlarını önceleyecek ve sorularınızı güler yüz ve nezaketle yanıtlayarak endişelerinizi giderecek bir ekiple hizmet veriyoruz. Farklı sebeplerle depoya ihtiyaç duyan ve dolayısıyla beklentileri de bu doğrultuda şekillenen müşterilerimize alternatif uygulamalar sunarak onlar için en avantajlı çözüm önerileri üzerinde çalışıyoruz. Depolama alanlarımızın kötü niyetli kişilerce ulaşılamayacak bir şekilde güvenli olmasına özen gösteriyor, depolama alanını temiz ve düzenli tutarak eşyalarınızı bize emanet ettiğiniz şekilde sağlam ve temiz olarak geri alabilmenizi sağlıyoruz. Değerli eşyalarınız veya antika eşyalarınız için firmamızdan depolama sigortası talebinde bulunmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Avrupa standartlarında depolarımızda nem ve rutubetten uzak bir şekilde, isterseniz bireysel depolarda eşyalarınızın depolanmasını sağlayabilirsiniz. Depolama hizmeti yanı sıra paketleme, ambalajlama, montaj, demontaj ve nakliye hizmetlerini de uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınızı nakliye,paketleme ya da depolama yapmadan önce muhakkak bizlerden ücretsiz expertiz hizmeti isteyiniz. isterseniz eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek Whatsupp numaralarımızdan bizlere göndererek fiyatlar hakkında ön bilgi edinebilirsiniz.Hızlı, kaliteli depolama ve ekonomik fiyatlar için çağrı merkezi numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.