Acıbadem Eşya Depolama

Acıbadem eşya depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin eşya depolama hizmetini almaları için İstanbul genelinde 30'dan fazla temiz ve geniş depolarımızda hizmet vermeye devam ediyoruz. Genellikle tayin ve taşınma işlemlerinde taşınma süreçlerinin beklenmedik bir şekilde uzanması başta olmak üzere kişisel depolarımızın haricinde ticari ve kurumsal amaçlı hazırlanmış depolar olarak da hizmet vermekteyiz. Ev eşyası depolama hizmetlerinden sonra Ofis eşyası depolama ve ofis eşyası taşıma işlemlerinde de Rumeli nakliyat olarak İstanbul ve ilçelerinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Eşya depolama alanlarında en kaliteli ve en ekonomik hizmetleri satın almak istiyorsanız bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak ücretsiz expertiz hizmeti alabilirsiniz. Expertiz hizmetimiz esnasında uzman ekiplerimiz tarafından depolanacak ya da taşınacak eşyalarınız hakkında bir fiyat bilgisine sahip olabilir ya da taşınma ve depolama sürecini kendiniz planlayabilir ya da yönetebilirsiniz. Rumeli nakliyat olarak Acıbadem ve çevre ilçelerinde eşya depolama, ev depolama, evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra eşya paketleme, eşya ambalajlama ya da montaj, demontaj hizmetlerini de firmamızdan talep edebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve 30 yıllık tecrübemiz ile sizlere en iyi kalitede hizmet vermek için İstanbul genelinde 40 tan fazla firma ile rekabet halindeyiz. İstanbul genelinde 30 dan fazla depolama alanımızla sizlere Avrupa standartlarında hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

Yanınızda Tutmak İstemediğiniz Eşyalara Çözüm

Farklı gerekçelerle hayatımız boyunca pek çok eşyaya yaşam alanlarımızda yer açıyoruz. Bu eşyaların bir kısmı sürekli elimizin altında olması gereken ürünler değil. Özel bir günde kullanmak üzere satın alınan ya da yılın belirli dönemlerde kullanıma uygun olan ürünleri kullanılmadığı zamanlarda evde tutmak özellikle dar alana sahip kişiler için büyük bir sorun olabiliyor. Her bir eşyaya alan açmak zorunda kalmak, yer sorunu oluşturmasının ötesinde dağınıklık yarattığı için de bireyleri rahatsız ediyor. Bu noktada Acıbadem eşya depolama hizmetimiz ile imdadınıza yetişiyor ve kullanmak istemediğiniz zamanlarda elinizin altında olmasını istemediğiniz eşyalarınızı depolarımızda muhafaza ediyoruz. Depolama ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü bulmak üzere hizmetinizde olan nazik personelimizle birlikte, sizi rahatsız eden eşyalarınız için uygun olan hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. Depolamanın Yarar Sağladığı Durumlar Acıbadem eşya depolama uygulamalarımızdan pek çok durum için yararlanabilirsiniz. Sahip olduğunuz eşyaları günlük yaşamınızın akışını bozmayacak şekilde muhafaza edebilir ve karşı karşıya kaldığınız beklenmedik durumlar karşısında da depolama kolaylığı ile fazla düşünmeden çözüme ulaşabilirsiniz.

  1. • Tadilat durumunda eşyaları ev ya da ofisten uzaklaştırarak hem güvenlik hem de kolaylık sağlayabilirsiniz.
  2. • Ev taşırken zamanlama sorunu yaşıyorsanız yeni adresiniz kesinleşinceye kadar eşyalarınızı güvende tutarsınız.
  3. • Mevsimlik mobilyalarınızı, spor malzemelerinizi ve diğer ürünleri kullanmadığınız zamanlarda depoda tutarak evde dağınıklık ve kalabalık yaratmasını önleyebilirsiniz.
  4. • Arşivlemek istediğiniz evrakı ya da anısı olduğu için atmaya kıyamadığınız ancak yer de bulamadığınız eşyaları güvenilir bir ortamda tutabilirsiniz.

Depolamanın Maliyet Yönü

Depolama uygulaması, çeşitli yönleri ile avantaj sağladığı için tercih edilirken maliyetler de merak konusu oluyor. Acıbadem eşya depolama uygulamalarımız her şeyden önce eşyalarınızı çalınma ya da beklenmedik durumlardan zarar görme hallerine karşı siz yokken koruyacağından riski ortadan kaldırmak bağlamında bir avantaj sağlıyor. Maliyet noktasında ikinci avantaj ise kiralık bir ev ya da ofis kullananları ilgilendiriyor. Uzun süre kullanmanız gerekmeyecek bir alan için kira ödemek yerine daha uygun bedellerle depoda eşyalarınızı muhafaza ederek bütçenizi koruyabiliyorsunuz. Kiracı değil de mülk sahibi iseniz de eşyalarınızı depomuza emanet ederek mülkünüzü kiraya verebilir ve bu süreçte yine maliyet avantajı sağlayabilirsiniz. Tüm Türkiye genelinde e-ticaret ile alış-verişin artması ile firmalar artık dükkan ya da mağaza açmak yerine kendilerine online olarak bir e-ticaret sitesi-web sayfası açıp daha sonra ürünlerini çeşitli depolarda saklıyorlar. Fakat bu depoların güvenlik, temizlik, havalandırma, nem, yangın,su baskını,kırılma ya da zarar görme, sigorta bedeli, personel maaşı gibi bir çok masrafa ek olarak büyük kira bedelleri ödemek zorunda kalıyorlar. Bu kiralık depoların başka bir dezavantajı ise karışık kira sözleşmeleri ve eşya telim problemleridir. Bizim gibi firmalardan depolama hizmeti aldıktan sonra ticari firmaların yaklaşık olarak %70 oranında tasarruf ettikleri açık bir gerçek.Eşya depolama ve ev depolama alanında hizmet veren onlarca şirket arasında artı olarak ofis depolama, ofis eşyası depolama, eşya paketleme ve ambalajlama hizmetlerini de vermekteyiz. Kaliteli ve ekonomik depolama çözümleri için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.