Bebek Eşya Depolama

İstanbul Avrupa yakası, Bebek semtimizde müşterilerimizle 18 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Eşya depolama ve paketleme alanında Avrupa standartlarında olan depolarımız ile malzemeleriniz emin ellerde olacak.
İster eski isterse değerli malzemeleriniz olsun bütün malzemelerinizi bizler saklayabiliriz.Depolama sigortası ve ekonomik fiyatlarımızla bu sektörde en öncül kuruluşlar arasında yer alıyoruz.
İster askere gidin ister yut dışına,fazladan kira, elektrik, su, doğal gaz faturası ödemeden Bebek Eşya Depolama ile eşyalarınızı bizim gibi profesyonel ellere teslim edin ve bütün yüklerinizden kurtulun.Bütün eşyalarınıza ya da istediğiniz eşyaların bir kısmına depolama sigortası yaptırarak daha emin bir şekilde bizlere teslim edebilirsiniz.

Kişisel ve Kurumsal Bebek Eşya Depolama Hizmeti

Bebek eşya depolama hizmetlerimiz evlerinizi, iş yerlerinizi karmaşık, sıkışık hale getiren eşyalarınızı güvenli şekilde saklamanızı sağlar. Depolarımızda ev eşyalarınız, ofis eşyalarınızı, parça eşyalarınız, kolilerinizi hijyenik ve korunaklı koşullarda saklayabilirsiniz. Yurt dışı görevine gideceğinizde, şehir dışında eğitime gideceğinizde, ev tadilatı esnasında ve daha aklınıza gelebilecek bütün gereksinimlerde firmamız aracılığıyla eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Bulunduğunuz evden çıkmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Bir anda yeni bir ev bulamamış olabilirsiniz. Günü geçirip yüksek meblağlarda ev kirası ödemektense eşya depolama hizmetlerimizden yararlanabilir, yeni bir ev bulana kadar çok cazip fiyat avantajlarıyla eşyalarınızı depolarımızda tutabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Bebek Eşya Depolama Alanları

Firmamız sadece ev eşyalarının değil ofis eşyalarının, spor malzemelerinin, evraklarınızın, hobi ürünlerinizin ve daha depolanabilecek bütün eşyalarınızın güvenli biçimde depolanmasını sağlıyor. Bebek eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında iş yerinizde aralıklarla kullanmadığınız eşyalarınızın, arşivlenip kaldırılması gereken evraklarınızın, kayak rüzgâr sörfü gibi mevsimlik spor malzemelerinin, bakım için gerekli olan yedek parçaların depolanmasını talep edebilirsiniz. Uzman kadromuz eşyalarınızın miktarına göre size bir alan tahsili yapar ve 1+0, 1+1, 2+1 gibi farklı genişlikte depo alanları sunar. Günlük, haftalık, aylık, yıllık gibi farklı periyodlarla kiralama yapmanıza olanak tanır.

Sigortalı Bebek Eşya Depolama

Firmamız bulabileceğiniz en güvenli Bebek eşya depolama hizmetini veriyor. Üst düzey güvenlik elamanlarımız ve güvenlik kameralarımızla korunan depolarımızda eşyalarınız özel alanlarda saklanmaktadır. Rutubetsiz bir ortam sunduğumuz için eşyalarınız kesinlikle rutubet, nem almaz. Haşerelere karşı ilaçlanmış ortamlarımızda eşyalarınız kesinlikle haşerelerin, kemirgenlerin zararına uğramaz. Küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı depolarımızda eşyalarınız her zaman, her koşulda güven altında tutulur. Depomuzda eşyalarınız teslim alındığında kapılar kilitlenir ve anahtar sadece size teslim edilir. Depo kapılarımız mühürlenerek mühür numarası verilir. Bu sayede sizden başka kimse eşyalarınızın bulunduğu depo alanını açamaz. Eşyalarınız her daim sigortalıdır ve aklınız geride kalmadan kendinizi ve eşyalarınızı güvende hissedersiniz. Her türlü yangın, sel, kaza ve hırsızlık durumlarına karşı eşyalarınız sigorta kapsamındadır. Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz expertiz almak için (0216) 371 69 70 iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.