Etiler Eşya Depolama

İstanbul Avrupa yakası, Etiler semtimizde müşterilerimizle 18 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Etiler Eşya depolama ve eşya paketleme alanında Avrupa standartlarında olan depolarımız ile malzemeleriniz emin ellerde olacak.İhtiyaç duyulan bütün ev ya da ofis eşyalarınızı kiralık depolarımızda dilediğiniz kadar saklayabiliriz.Etiler eşya depolama alanında oldukça rağbet gören bir semt olması nedeniyle bir çok şahıs ya da kurumsal firmalar ile çalışma imkanı bulan Rumeli eşya depolama uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Depolarımız Avrupa standartlarında olup güvenlik önlemleri ve nem-rutubet gibi diğer etkenlere karşı büyük önlemler almıştır.
İster eski isterse değerli malzemeleriniz olsun bütün eşyalarınızı bizler saklayabiliriz.Depolama sigortası ve ekonomik fiyatlarımızla bu sektörde en öncül kuruluşlar arasında yer alıyoruz.

Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz almak için (0216) 371 69 70 iletişim numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyatlandırma konusunda ancak Expertizlerin yaptıkları keşif sonucunda kesin fiyat verilebilir. Ancak yine de eşyalarınızın kaplayacağı alana göre bir bilgi edinmek isterseniz WhatsUpp numalarımızdan eşyalarınızın resimlerini göndererek hızlı bir şekilde depolama ücretleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ev eşyası depolama şirketleri arasında en kaliteli ve en uygun fiyatlarda hizmet veren Rumeli nakliyat ı arayarak hızlı ve zamanında nakliyat ile eşyalarınızı en kısa sürede depolama imkanı elde etmiş olacaksınız.Avrupa yakası eşya depolama da öncü olan firmamız ile eşyalarınıza depolama veya nakliye sigortası yaptırabilir, yangına su baskınlarına ve hırsızlara karşı değerli eşya larınız için rahat bir şekilde depolama süresi dolana kadar gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz.