Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya depolama,İstanbul Anadolu yakası Kadıköy semtimizde müşterilerimizle 18 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Eşya depolama ve paketleme alanında Avrupa standartlarında olan depolarımız ile malzemeleriniz emin ellerde olacak.
Evinizde bulunan çok nadir ya da kullanmadığınız değerli eşyalarınızı Rumeli Depolama’nın İstanbul geneli 30 dan fazla deposunda en ekonomik fiyatlarda depolayabilirsiniz.
Kurumsal firmaların ticari eşyaları ya da kullanmadıkları eski evraklarını depolamak için çeşitli depolarımız mevcuttur. Kurumsal firmalar bizlerden depolar kiralayarak güvenlik, ilaçlama, yagına karşı koruma, nemlenme risklerine karşı fazladan ücret ödemeyerek kazançlarında büyük oranlarda tasarruf sağlamaktadırlar.
Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz almak için (0216) 371 69 70 iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Ayrıca saklamak istediğiniz eşyalarınızın resimlerini Whatsupp numaralarımıza göndererek eşya depolama ücretleri hakkında kolay bir şekilde anında bilgi edinebilirsiniz. Saklamak istediğiniz eşyalarınız için depolama sigortası ya da nakliyat sigortası yaptırmak için lütfen ilgili ekip arkadaşımızla ya da firmamız ile iletişime geçiniz. Kadıköy Eşya depolama ile depolamak istediğiniz gerek ev eşyaları gerekse kurumsal eşyalarınız ya da ticari olarak saklamak istediğiniz ürünleriniz için geniş ve temiz depolama alanlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda vermeyi amaçlıyoruz.

En ekonomik fırsatlarda kaliteli depolama arayan siz değerli müşterilerimiz için Kadıköy ve civar ilçelerinde Avrupa standartlarında depolarımız ve İstanbul genelinde büyük depo ağımızla 18 yılı aşkın bir süredir hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni bir eve taşınılması, kentsel dönüşüm sonucu eşyalarınızın saklanması ihtiyacı, yurt dışına uzun bir süre çıkılması gibi nedenlerden dolayı eşyalarınızı saklamak isterseniz Whatsupp numaralarımızdan bizleri arayarak fiyatlandırmalar hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.