Şişli Eşya Depolama

İstanbul Avrupa yakası Şişli semtimizde müşterilerimizle 18 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Eşya depolama ve paketleme alanında Avrupa standartlarında olan depolarımız ile malzemeleriniz emin ellerde olacak.İstanbul’un çeşitli semtlerinde onlarca depolarımızdan size en yakın olan depomuzda ister kişiye özel ister geniş depolar olsun en iyi hizmeti bizlerden satın alabilirsiniz.Şişli semtinde kiralık depolarımız ile güvenli depolama ile tanışacaksınız.İster yeni eve taşının isterseniz bir süreliğine ülke dışına çıkın fazladan ev kirası ödememek doğalgaz, elektrik, telefon, internet ve sigorta masraflarından kaçınarak depolama hizmeti satın alıp ekonomik fiyatlarımızdan da yararlanabilirsiniz.
Şişli Eşya Depolama
Mevsimsel olarak fazla olan eşyalarınız ya da anıları olupta atmak istemediğiniz eşyalarınız için eşya depolama hizmetimizle tanışmalısınız.

Temiz ve Güvenli Şişli Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama günümüzde en çok ihtiyaç duyulan çözümlerden birisidir. Evlerde, iş yerlerinde alan problemi olduğu için fazla eşyaların, eski eşyaların, dönemsel kullanılan eşyaların başka bir yerde tutulması gerekir. Firmamız Şişli eşya depolama hizmetleri kapsamında bunu başarılı şekilde yapıyor. Temizliği, düzenliliği ve güvenilirliği ile bir depolama şirketinde aranan bütün özellikleri barındıran firmamız, profesyonel kadrosuyla alanında fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak bölgenin lider markası konumunda bulunuyor. Evlerinizde koymaya yer bulamadığınız, atmaya da kıyamadığınız veya zaman zaman kullanmak için saklamayı düşündüğünüz eşyalarınızı firmamız depolarında güven altında tutabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız hizmet ile evlerinizde uzak kalacağınız dönemlerde aklınızın sürekli eşyalarınızda kalmasını istemiyorsanız güvenli eşya depolama çözümlerimiz tam size göredir. Çalınma, yangın, sel gibi durumlarda zarar görme ihtimallerini firmamız hizmetleriyle ortadan kaldırabilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama ile Gözünüz Arkada Kalmasın

Uzun süreli bir tatile çıkacaksanız, yurt dışına ya da başka bir şehre eğitim için gidecekseniz eşyalarınızı firmamız depolarında güven altında tutabilirsiniz. Yüksek meblağlarda ev kiraları vermek yerine, çok yüksek kira bedelleri ödemek yerine firmamızın depolarında çok uygun maliyetlerle eşyalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Evlerinizde, iş yerlerinizde o an için yer açmak amacıyla çıkarmak zorunda hissettiğiniz eşyalarınız çöpe atmak yerine güvenli depolarımızda tutabilir, ilerleyen zamanlarda tekrar değerlendirebilirsiniz. Benzer şekilde evlerinizde, ofislerinizde herhangi bir tadilat işlemi, onarım işlemi, yenileme işlemi devam ederken eşyalarınızı Şişli eşya depolama hizmetimizle güven altında tutabilirsiniz. Eşyalarınızı depolayabileceğiniz yeterli alana sahip değilseniz temiz, güvenli ve tertipli depolarımızda eşyalarınızın tutulmasını tercih edebilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama Ücretleri

Şişli eşya depolama hizmetlerimizde eşyalarınızın kutuları kilitli olarak tutulur ve anahtarları sadece size teslim edilir. Depolarımız 7/24 kamera sistemleriyle izlenir ve kayıt altına alınır. Eşyalarınız olumsuz hava koşullarından etkilenmeden muhafaza edilir. Alan olarak 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 gibi depolama alanları tarafınıza tahsil edilir. Eşyalarınızın miktarı, depolama süreniz ve depolama alanınıza bağlı olarak kira bedeli çıkarılır. Firmamız her zaman en ekonomik kiralama bedeli sunar. Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz expertiz almak için (0216) 371 69 70 iletişim numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.