Sultanbeyli Eşya Depolama

İstanbul Anadolu yakası, Sultanbeyli semtimizde müşterilerimizle 18 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Eşya depolama ve paketleme alanında Avrupa standartlarında olan depolarımız ile malzemeleriniz emin ellerde olacak.
İster eski isterse değerli malzemeleriniz olsun bütün malzemelerinizi bizler saklayabiliriz.

Ev Taşıyacaklar için Büyük Kolaylık: Eşya Depolama

Yıllardır Sultanbeyli’de sizler için nakliyat sektörünün gerektirdiği çalışmaları ortaya koyan bir firma olarak faaliyet gösterirken günün ihtiyaçlarına da cevap verecek olan çalışmaları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bir süredir yürütmekte olduğumuz sultanbeyli eşya depolama hizmetlerimiz sayesinde özellikle bir evden başka bir eve taşınacak kişiler için büyük bir zaman tasarrufu sağlayan hizmeti kendilerine sunabiliyoruz. Evlerinizde ya da ofislerinizde bulunan eşyaların kullanılmayacağına karar verdiğinizde ya da paketlenerek bir başka noktaya taşınmasını istediğinizde bu hizmetler sayesinde eşyaların depolanmasını profesyonel bir şekilde sizler için yaparak eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınmaya hazır hale gelmesini de sağlayabiliyoruz.

Eşya Depolamaya İhtiyaç Duyduğunuz Her An Bizlere Ulaşın!

Sadece taşınma planları yapan kişiler için değil sultanbeyli eşya depolama firması olarak bizler siz müşterilerimizin eşyalarının belirli bir yerde güvenle tutulmasını istediğiniz durumlarda da sizlere yardımcı oluyoruz. Bu noktada aynı evde kalacak olan kişilerin özellikle ev tadilatı gibi işlemleri yaptırma sırasında hem eşyalarının yük olmaması hem de eşyalarının zarar görmemesi için bunları başka noktalara taşıması gerekebiliyor. İşte bu tür durumlarda firma olarak bizler eşyalarınızı evlerinizden alarak depolama işlemlerini yaptırdıktan sonra istediğiniz süreler boyunca kendi alanlarımızda güvenilir bir şekilde saklayabiliyoruz. Yine aynı şekilde eşyaları ile dışarda kalmış ev arayan kişiler ya da yurtdışına bir süreliğine çıkacağı sırada evinden çıkan kişiler için de aynı hizmeti verebiliyoruz.

Eşya Depolama Hizmetleri Eşyalarınızın Sigortası Olur!

Yıllardır aynı sektör içinde farklı alanlarda da faaliyet göstermiş bir firma olarak Sultanbeyli’de sizlere sultanbeyli eşya depolama firması adı altında verdiğimiz hizmetlerde çok farklı özelliklerle destek oluyoruz. Bunların başında eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanması ve depolanması geliyor. Evden uzak bir noktada eşyalarınızın tıpkı evlerinizde olduğu kadar güvenli olacağı ve hatta özel olarak korunan alanlarda evlerinizde olduğundan çok daha güvenli olacağı alanlarda eşyalarınızın tutulmasını sağlıyoruz. Uzun süre evde bulunmayacak kişilerin zaman zaman karşılaşabildiği eşyalarının çalınması, yangın, sel ve benzeri sebeplerle eşyaların zarar görmesi gibi durumların tamamının da korunaklı depolama alanlarımızla önüne geçmiş oluyoruz. Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz expertiz almak için (0216) 371 69 70 iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.