Ulus Eşya Depolama

İstanbul Ulus semtinde 18 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmet vermekteyiz. Avrupa standartlarında saklama depolarımız da 7/24 güvenlik kameraları ve Depolama sigortası ile eşyalarınız ve atmaya kıyamadığınız diğer malzemeleriniz bizimle emin ellerde olacak.
Eşya depolama sizlere bir çok fırsat sunmaktadır. Öncelikle kira ödemelerinden tutun elektrik, doğalgaz ve su gibi faturaları ödemek zorunda değilsiniz. Ayrıca eşyalarınızın her an çalınma korkusunu yaşamayacak isterseniz eşya depolama sigortası yaptırarak yangın, deprem, su baskını gibi doğal afetlere karşı eşyalarınızı sigortalatmış olacaksınız.

Ev Sahipleri İçin Ulus Eşya Depolama

Beşiktaş ilçesine bağlı Ulus Mahallesi, kentin en büyük mahalle alanlarından birini oluşturmaktadır. Kalabalık bir yaşam alanı olmakla birlikte Ulus'ta ev sahipleri genellikle küçük boyutlu evlerde yaşamayı tercih etmektedir. Bu nedenle ev sahiplerinin kullanmayı tercih ettiği hizmetlerimizden biri Ulus eşya depolama hizmeti olmaktadır. Eşya depolama mantıken evinizde yer almasını istemediğiniz fazla eşyaları veya önemli eşyalarınızı muhafaza etme imkanı sağlamaktadır. Örneğin, çok daha büyük bir evden Ulus'ta yer alan küçük boyutlu bir eve taşındığınızda, belirli bir süre konaklama sağlayacak iseniz, fazla eşyalarınızı depo ile muhafaza edebilirsiniz. Evlilik öncesinde belirli bir süre temin edilen eşyalar depo sayesinde muhafaza edilerek bekletilebilir.

Ulus Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınabilir?

Firmamız üzerinden Ulus eşya depolama hizmeti almak isterseniz, ev eşyası, ofis eşyası, koli veya parça eşya depolama işlemi sağlamak adına korunaklı depolarımızdan faydalanabilirsiniz. Yurtdışına görevlendirme ile gideceğiniz zaman, evinizi boşalttıktan sonra eşyalarınızı teslim edebilir veya fazla ticari eşyalarınızı bu depolarda saklayabilirsiniz. Depolama hizmetini firmamızdan talep etmeniz için öncelikle eşyalarınızın boyut ve miktarını belirlemeniz gerekir. Sonrasında firmamız ile görüşme sağlayarak, depolanacak eşyalarınızın özelliklerine ve miktarına göre depo çeşidi seçilebilir. Bu kapsamda ücreti aylık olarak değişmek üzere mini depo, midi depo, maxi depo, ultra depo ve mega depo gibi seçimler sağlanabilir. Hatta 1+1, 2+1 ve 3+1 ev eşyalarına uygun boyutlarda depolama sağlanabilir.

Ulus Eşya Depolama Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Eşyalarınızı miktar ve boyutlarına göre belirleyerek yeterli düzeyde Ulus eşya depolama hizmeti aldığınızda, birçok avantaj sunulmaktadır. Elbette ki ilk avantaj hizmet fiyatlarının çok uygun olmasıdır. Sonrasında ise depolama alanımızda her zaman güvenli, temiz ve havalandırma ile depolanma sağlanmaktadır. Depo alanlarımız eşyanın güvenliğini sorunsuz bir şekilde sağlamak amacıyla 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Depo noktaları kişiye özel bir şekilde kilitleme ve giriş sistemi sağladığı için sizin dışınızda hiç kimsenin giriş ve çıkış sağlaması mümkün değildir. Depolanacak eşyalar belirlendikten sonra firmamız paketleme ve taşıma hizmeti olanaklarına kadar sağlamaktadır. Ulus Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz almak için (0216) 371 69 70 iletişim numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.